МИ ОБ'ЄДНАНІ ЄДИНОЮ МЕТОЮ

допомога нужденним виховання молоді фізичний та духовний розвиток

Ми,самотужки, без допомоги влади, допомагаємо людям похилого віку та пенсіонерам, які насамперед потребують допомоги, оскільки ті умови, які створила держава – це не життя, а виживання! Особистим прикладом виховуємо молодь, створюючи кращі умови для їхнього фізичного та духовного виховання, ніж ті, в яких росли ми.

На сайті представлена ​​наша робота довжиною в п'ять років, те, що ми робили до війни, і під час цього страшного часу для всього нашого народу, допомога малозабезпеченим сім'ям, інвалідам, матерям-одинакам, багатодітним сім'ям і нужденним пенсіонерам, виховання молоді, захист прав наших громадян, будівництво дитячих майданчиків та ремонт обвалених будинків, покращення інфраструктури всього нашого міста Героя-Одеси.Зараз наші сили спрямовані на гуманітарну та психологічну допомогу нашим громадянам, ми всіма силами намагаємося нагодувати, одягнути, надати медикаменти та гігієну, бомбосховище, створене своїми руками, для всіх мешканців міста та переселенців, все це ми робимо самотужки. Наша організація працює на громадських. на початку, ми як і всі українці зараз, хочемо висловити величезну подяку всім, хто допомагає в цей важкий для всіх нас час.
ГРУПИ ОСІБ, ЯКИМ НАША ОРГАНІЗАЦІЯ НАДАЄ ДОПОМОГУ

Інваліди

незаможні та багатодітні сім’ї

матері-одиначки

Пенсіонери 

громадяни міста

переселенці

Завдяки командній роботі, щодня ми робимо Одесу краще

Каджик Бабаджанян

Я вважаю, що кожен має розпочати з себе. Наша громадська організація «На Благо Одеси» розпочала зі своєї вулиці, зі свого району та підготувала план дій щодо покращення всього міста.
ХТО ЯКЩО НЕ МИ?
Сьогодні кожен з нас так чи інакше несе відповідальність за спосіб свого життя та оточуючих
МИ ВНОСИМО СВІЙ ВКЛАД

Одесити знають нас та вдячні за своєчасну допомогу.

Ми завжди там, де найбільше потрібні

Наш вклад

Наші контакти

Телефон
Телефон : (073) 770-08-77
Години роботи

ПН-ПТ 09:00 – 18:00

Ми у соцмережах

Приєднуйтесь до нас

  Ваше ім'я (обов'язково)
  Номер телефону (обов'язково)
  Посилання на профіль у соцмережах
  Електронна пошта (обов'язково)
  Чому ви хочете приєднатися до нас?

  Ми в соцмережах

  Created with Futurio WordPress Theme